Ортопедична подушка-клин при рефлюксі 73 см Біла

2 704 ₴
- В наявності
- Код: О-J2540SW
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка (73 см) ортопедична подушка-клин при рефлюксі Grey призначена для підтримки верхньої частини тіла у піднятому положенні під час сну та відпочинку. Клиноподібна форма створює оптимальний кут нахилу, що допомагає зменшити закидання шлункового вмісту в стравохід, полегшує печію, дискомфорт і нічний кашель. Подушка також сприяє покращенню дихання та зменшенню навантаження на шийну й грудну ділянки хребта.
Показання:
- гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)
- часта печія
- нічний кашель
- порушення дихання під час сну
- післяопераційний період
- потреба у піднятому положенні верхньої частини тіла
- Запобігає потраплянню вмісту шлунка у стравохід під час сну та відпочинку.
- Створює нахил тулуба під кутом 12°, що перешкоджає печії, ускладенню дихання і іншим наслідкам гастроезофагеального рефлюксної хвороби (ГЕРХ)
- Полегшує симптоми від рефлюкс-езофагіту.
- подушка має клиноподібну форму, що забезпечує кут нахилу тулуба на потрібний градус, що запобігає печію, ускладнення дихання і ін. наслідки ГЕРХ;
- подушка є багатофункціональною, що дозволяє використовувати її не тільки під спину, а й під ноги або під коліна, якщо потрібно.
- зверху на неї можна так само покласти звичайну подушку.
Не слід використовувати при наявності алергії на матеріали виробу! При наявності специфічних хвороб, перед використанням, бажано проконсультуватися з лікарем.
Склад:- наволочка - віскоза - 35%, полієстр - 50%, еластан -15%,
- наповнювач – пінополіуретан.
Розміри: 73*15*73 см.
Країна-виробник - Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 73 см |
| Ширина подушки | 73 см |
| Висота подушки | 15 см |
- Ціна: 2 704 ₴







