Крісло-каталка з санітарним оснащенням

6 499 ₴
- В наявності
- Код: OSD-YU-JBS367A
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Використовується як крісло-каталка, яку можна використовувати над унітазом.
- Сталева рама синього кольору. Туалетне сидіння з гігієнічного пластику сірого кольору. М'яка знімна кришка-сидіння з покриттям зі штучної шкіри.
- Знімна спинка.
- Знімні підлокітники спрощують пересаджування.
- Знімно-відкидні підніжки регулюються за висотою.
- Чотири колеса: на задніх колесах встановлені гальмівні фіксатори.
- Каталка практична під час транспортування та зберігання, адже компактно складається без використання додаткових інструментів.
Характеристики:
- Призначення: для дому та лікарні
- Колір рами: синій
- Колір сидіння та спинки: чорний
- Матеріал рами: сталь
- Матеріал сидіння та спинки: штучна шкіра
- Різновид поруччя: знімні
- Різновид підніжок: знімно-відкидні
- Різновид спинки: знімна
- Висота спинки, (см): 40
- Загальна ширина, (см): 54
- Ширина між поруччям, (см): 38
- Глибина сидіння, (см): 40
- Висота сидіння від підлоги, (см): 55
- Передні колеса, (дюйми): 5”
- Задні колеса, (дюйми): 5”
- Різновид коліс: литі
- Вага виробу, (кг): 12,5
- Максимальне навантаження, (кг): 110
- Комплектація: санітарна ємність з кришкою
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Універсальне крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На колесах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 см |
| Ширина сидіння | 38 см |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Вага | 13 кг |
| Ширина між поручнями | 38 см |
- Ціна: 6 499 ₴






