Складаний алюмінієвий стілець-туалет

2 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-2110QA
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Призначений по догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, у період реабілітації, після травм та операцій, а також для людей похилого віку та ослаблених людей.
- Рама виготовлена з міцного алюмінію, який витримує навантаження до 150 кг. А додаткові 2 перекладини на рамі гарантують більшу стійкість.
- Санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою виготовлені з гіпоалергенного пластика.
- Фіксоване поруччя з пластиковими накладками.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
- У разі необхідності додаткової опори та збільшення висоти сидіння, стілець можна встановлювати над унітазом.
- Розбірна та складана конструкція рами дозволяє компактно скласти стілець-туалет для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль. Завдяки розбірній конструкції вдалося зменшити розмір упаковки та заощадити на вартості доставки.
Характеристики
- Матеріал рами: алюміній
- Конструкція рами: розбірна; складана
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 47
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 41 до 55
- Максимальне навантаження, (кг): 150
- Вага виробу, (кг): 4,2
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 55 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴




