Електричне простирадло Medisana

3 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: VZ-HU 670
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричне простирадло Medisana виготовлене з дихального надзвичайно приємного матеріалу, що не затримує вологу, без використання небезпечних хімічних матеріалів.
Тканина з якої зроблене простирадло, досить щільна, щоб надійно приховати нагрівальний елемент. Практично не відчутний і точно не завадить сну, навіть якщо у Вас дуже чуйний сон та чутлива шкіра. Фліс з якого виконане простирадло м'яке, що дихає, не парить і не сприяє утворенню та накопиченню вологи. Функція поділу обігріву Medisana HU 670 на дві зони – тіло та ноги. Зона ніг нагрівається трохи сильніше і головне, швидше вдвічі, ніж решта простирадла. Настроюваний рівень інтенсивності обігріву, з 4 режимами роботи.
Особливості:
- електричний підігрів ліжка з дуже м'якого та пухнастого матеріалу;
- 4 рівні температури;
- система безпеки із захистом від перегріву;
- автоматичне вимкнення через 120 хвилин;
- технологія APS: візуальний та акустичний контроль температури;
- особливо тепла зона для ніг;
- прання машини при 30ºC;
- знімний термостат з індикатором по обидва боки.
Розмір: 80*150 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Вага | 1 г |
| Виробник | Medisana |
| Ширина | 80 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина | 150 см |
| Тип | Електричні простирадла |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Розмір | Односпальний |
| Машинне прання | Так |
- Ціна: 3 690 ₴


