Алюмінієвий стілець-туалет 3 в 1

2 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-BL730200
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для літніх і ослаблених людей.
- Рама стільця виготовлена з легкого і міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Фіксовані підлокітники з пластиковими накладками.
- Регулюється по висоті в залежності від потреб користувача.
- Стілець-туалет можна використовувати також в якості стільця для ванни і душу.
- Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню.
Характеристики
- Матеріал рами: алюміній
- Конструкція рами: цільна
- Підлокітники: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 45
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 46 до 58
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 3,5
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинний системою і кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 46 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 58 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 2 999 ₴



