Обертове крісло для ванної

3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-BL650100
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Зручна форма крісла забезпечує особливий комфорт для користувача.
- Габаритні розміри сидіння складають 45 х 47 см, висота спинки - 34 см.
- Сидіння обертається навколо своєї осі на 360 °, що дає можливість без зусиль повертати пацієнта для максимально зручного миття. Фіксується через кожні 90 °.
- Підходить для більшості стандартних ванн.
Характеристики:
- Тип виробу: обертове крісло
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенний пластик
- Матеріал каркаса: сталь
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 47 х 45
- Висота спинки від сидіння, (см): 34
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Наявність спинки | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
- Ціна: 3 999 ₴



