Кисневий концентратор до 10 литрів

44 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OLV-10
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
- Виробляє до 10 літрів кисню в хвилину.
- Малошумний компресор: рівень шуму компресора становить до 45 дб.
- Корпус виконаний з міцного пластику.
- LED-дисплей відображає: загальний час роботи приладу; індикатор концентрації кисню і таймер часу процедури.
- Можливість установки таймера від 10 до 480 хвилин.
- 2 виходи для киснево-повітряної суміші, що дає можливість використовувати прилад одночасно двом користувачам. Також прилад оснащений 2 незалежними регуляторами потоку, які можна встановлювати індивідуально під кожного з 2-х користувачів.
- Унікальна функція «Голосу»: при включенні концентратора і установці таймера спрацьовує «голосова підказка» англійською мовою, що спрощує використання приладу (за умови володіння мовою голосового асистента). Також є можливість відключення цієї функції.
- Чотири колеса і зручна ручка для вільного переміщення, а гальма на передніх двох колесах - для надійної фіксації на місці.
Характеристики
- Обсяг виробленого О2, (л / хв): 0,2-10
- Концентрація О2, (%): 93
- Наявність таймера, (хв.): Так; від 10 до 480
- Рівень шуму, (дБ): 45
- Тиск на виході, (кПа): 40 ~ 80
- Споживана потужність, (Вт): 550
- Вага, (кг): 24
- Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 29 х 33 х 51
Комплектація:
- Кисневий концентратор «OLV-10» (в зібраному стані) - 1 шт.
- Фільтр HEPA - 2 шт.
- Первинний (повітряний) фільтр - 2 шт.
- Зволожувач - 2 шт.
- Носова канюля (L) - 2 шт.
- Шнур для живлення пристрою - 1 шт.
- Інструкція по експлуатації - 1 шт.
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Насиченість потоку киснем | 93 % |
| Особливості | Таймер |
| Живлення | Мережа 220В |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна продуктивність кисню | 10 літр/хв |
| Мінімальна продуктивність кисню | 1 літр/хв |
- Ціна: 44 999 ₴



