Секційний матрац з функцією статики з ПВХ

5 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-F-501
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня.
- Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.
- Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду (ПВХ). Легко миється і чиститься.
- Компресор поперемінно наповнює секції матраца повітрям, створюючи ефект масажу, і тим самим нормалізуючи кровопостачання тканин. Цілодобово підтримує тиск в матраці.
- Унікальна функція статичного тиску дає можливість легко перевертати пацієнта на ліжку, а також чергувати періоди змінного масажу і повного спокою.
- Функція «CPR» дозволяє в екстрених випадках (серцево-легенева реанімація) максимально швидко здути матрац.
- За допомогою компресора можна відрегулювати тиск в залежності від ваги користувача.
- Міцний і довговічний матрац. При необхідності секції можна замінити.
- Безперервна робота від мережі. Захист від замикання.
- Непромокальний «дихаючий» чохол з нейлону в комплекті. Чохол покриває полотно матраца: в головний і ножний частини кріпитися за допомогою кнопок, під ложем ліжка з'єднується стрічками з липучками (3 шт.), Малюнок «ніжок» допомагає правильно розмістити чохол при першому використанні і після чистки.
- Максимальне навантаження на матрац становить 140 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних секцій | 18 шт. |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ), Нейлон |
| Складений (секційний) матрац | Так |
| Тип протипролежневих матраців | Статичний |
| Тип противопролежневой системы | Балонний (трубчастий) |
| Характеристики компресора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Функція достатнього тиску | Так |
| Функція статичного тиску | Так |
| Функція екстреного спуску повітря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 110 мм/рт. ст. |
| Мінімальний робочий тиск | 40 мм/рт. ст. |
| Цикл роботи | 12 хв |
- Ціна: 5 999 ₴

