Крісло-коляска з санітарним оснащенням

14 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-YU-ITC
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Багатофункціональна інвалідна коляска з санітарним оснащенням:
- Міцна сталева рама забезпечує довговічність конструкції, яка витримує навантаження до 120 кг
- Сидіння анатомічної форми зі знімальною вставкою для проведення санітарно-гігієнічних процедур
- Кут нахилу спинки регулюється до 140 ° С
- Сидіння, спинка та опори під гомілку виготовлені з якісного шкірозамінника з поролоновим наповненням
- Знімально-відкидні підлокітники з м'якими накладками. Подовжена форма зручна для підтримки передпліччя
- Підніжки регулюються по висоті і куту нахилу, оснащені м'якими опорами під гомілку
Характеристики
- Вид: для дому та вулиці
- Колір рами: хром
- Конструкція рами: нескладна
- Матеріал рами: сталь
- Матеріал сидіння: штучна шкіра; поролон; жорстка основа
- Матеріал спинки: штучна шкіра; поролон; жорстка основа
- Ширина сидіння, (см): 42
- Глибина сидіння, (см): 50
- Загальна ширина, (см): 68
- Висота сидіння від підлоги, (см): 55
- Висота спинки, (см): 58
- Кут нахилу спинки, (град.): 90 - 140
- Підлокітники: знімально-відкидні; м'які накладки
- Підніжки: фіксовані
- Регулювання підніжок, ін. Опції: висота; кут нахилу; м'яка опора під гомілку
- Санітарне оснащення: так
- Тип коліс: литі
- Передні колеса, (дюйми): 8
- Задні колеса, (дюйми): 24
- Вага, (кг): 23,5
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Комплектація: рама з сидінням і лотком; спинка; задні колеса; інструкція
- Гарантія на раму коляски, (років): 5
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Тип задніх коліс | Литі |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип колясок з ручним приводом | Інвалідний візок з санітарним пристроєм |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип підлокітників | Знімно-відкидні |
| Тип підніжки | Фіксовані |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Цілісна (монолітна) |
| Тип спинки | Регульована |
| Форма підлокітників | Видовжені |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота інвалідного крісла | 113 см |
| Максимальна висота спинки | 58 см |
| Максимальна глибина сидіння | 50 см |
| Максимальна ширина сидіння | 42 см |
| Мінімальна висота спинки | 58 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 50 см |
| Мінімальна ширина сидіння | 42 см |
| Ширина інвалідного візка | 68 см |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Шкірозамінник |
| Обивка спинки | Штучна шкіра |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
- Ціна: 14 999 ₴





