Милиця підлокітна «Advance» (помаранчева)

649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 200916
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Забезпечує руці справжній комфорт і зручність.
- Надійна і міцна милиця, витримує користувача до 140 кг.
- 11 рівнів регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту від підлоги до рукоятки.
- Стійкий наконечник з якісної гуми, не скрипить.
Характеристики
Вид: підлокітна
Класифікація: універсальна
Конструкція: регульована
Кольори рукоятки: помаранчевий, бірюзовий, синій, фіолетовий
Матеріал: алюміній
Матеріал рукоятки: поліпропілен, каучук
Висота загальна, (см): від 98 до 123
Висота до рукоятки, (см): від 76 до 101
Діаметр трубки, (см): 1,9
Вага, (кг): 0,56
Максимальне навантаження, (кг): 140
Країна виробник: Франція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 560 г |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Максимальна висота | 123 см |
| Мінімальна висота | 98 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Пахвова поперечина | Пластик |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Колір | |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стійка милиця | алюміній |
- Ціна: 649 ₴


