Ортопедична подушка під ногу при переломах та після операцій

2 133 ₴
- В наявності
- Код: О-11597
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедична подушка під ногу призначена для правильного положення кінцівки під час відновлення після переломів, операцій, травм та при набряках. Анатомічна форма допомагає підняти ногу вище рівня серця, що сприяє зменшенню набряку, покращенню кровообігу та зниженню больових відчуттів. Подушка забезпечує стабільну підтримку гомілки та стопи, допомагає уникнути додаткового навантаження на пошкоджену ділянку та сприяє швидшій реабілітації.

Показання:
- переломи нижніх кінцівок
- післяопераційний період
- набряки ніг
- варикозне розширення вен
- тромбоз глибоких вен (за рекомендацією лікаря)
- тривале вимушене положення лежачи
- Довжина: 81 см
- Ширина: 33 см
- Висота в передній частині: 12 см
- Висота в задній частині: 24 см
- Кут нахилу: 140°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi Flex |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 81 см |
| Ширина подушки | 33 см |
| Висота подушки | 24 см |
- Ціна: 2 133 ₴




