Ортопедична подушка-клин при рефлюксі 73х73х29 см

4 166 ₴
- В наявності
- Код: О-J2540 В
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Ортопедична подушка-клин при рефлюксі (широка) призначена для створення правильного положення тіла під час сну та відпочинку. Клиноподібна форма забезпечує підняття верхньої частини тулуба, що допомагає зменшити прояви гастроезофагеального рефлюксу, печії, відрижки та дискомфорту в області стравоходу. Підвищене положення тіла сприяє зниженню зворотного закидання шлункового вмісту та покращує якість сну.
Широка конструкція забезпечує стабільну підтримку спини, плечей і голови, підходить для сну на спині або напівсидячого положення. Подушка також може використовуватися після операцій на органах грудної клітки та черевної порожнини, при захворюваннях дихальної системи, хропінні, під час вагітності або для комфортного відпочинку в ліжку.
Показання до застосування:
- гастроезофагеальний рефлюкс
- печія та підвищена кислотність
- хронічний гастрит
- хропіння
- захворювання органів дихання
- післяопераційний період
- необхідність сну в піднятому положенні
- подушка має клиноподібну форму, що забезпечує кут нахилу тулуба на потрібний градус, що запобігає печії, ускладненню дихання та іншим наслідкам гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ);
- подушка є багатофункціональною, що дозволяє використовувати її не тільки під спину, але і під ноги чи під коліна, якщо потрібно.
- зверху на неї можна також покласти звичайну подушку або подушку для сну на спині з ефектом пам'яті
- наволочка - віскоза - 35%, поліестер - 50%, еластан - 15%;
- наповнювач - пінополіуретан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 73 см |
| Ширина подушки | 73 см |
| Висота подушки | 29 см |
- Ціна: 4 166 ₴








