Подушка для вагітних і годування

1 254 ₴
- В наявності
- Код: О-J2309
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка для вагітних і годування створена для підтримки тіла під час сну, відпочинку та годування дитини. Завдяки ергономічній формі вона допомагає зменшити навантаження на спину, поперек, живіт і ноги, сприяє правильному положенню тіла під час сну на боці. Після народження дитини подушка використовується як зручна опора для годування грудьми або з пляшечки, забезпечуючи комфорт мамі та малюку.
М’який наповнювач добре тримає форму, підтримує тіло без надмірного тиску та допомагає зменшити втому під час вагітності. Подушка підходить для сну, відпочинку, підтримки ніг і попереку, а також для фіксації дитини під час годування.
Показання:
- дискомфорт під час сну у вагітних
- біль у попереку та спині
- набряки ніг
- потреба у підтримці живота під час сну
- зручне положення для годування
Склад:
- наповнювач: холофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;
- наволочка на застібці: бавовна
Особливості:
- конструкція подушки розроблена таким чином, що зменшує тиск плода на хребет, усуває болючі відчуття в області попереку під час сидіння;
- під час годівлі подушка підтримує дитину на рівні грудей, що знижує м'язову напруга рук, шиї, плечей;
- не викликає алергію, володіє оптимальним теплообміном, зберігає свої первинні властивості й форму, пружна, еластична.
Розміри:
- Довжина по зовнішньому краю: 200 см
- Довжина по внутрішньому краю: 150 см
- Ширина: 30-40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Форма | U-подібна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина по зовнішньому краю | 2000 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 1500 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 254 ₴




