Подвійний масажний м’яч для тригерних точок та міофасціального масажу

470 ₴
- В наявності
- Код: ОМ008303
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний масажний м’яч призначений для точкового масажу м’язів і фасцій, а також для самостійного міофасціального розслаблення. Завдяки з’єднаній конструкції з двох м’ячів, масажер особливо ефективний для опрацювання м’язів уздовж хребта, не створюючи тиску на сам хребет.
Масажер допомагає зменшити м’язову напругу, зняти біль, покращити кровообіг і прискорити відновлення після фізичних навантажень. Підходить для домашнього використання, реабілітації, занять спортом та профілактики перенапруження м’язів.

Рекомендований для використання при:
- м’язовій напрузі спини та шиї
- болю в попереку та грудному відділі
- тригерних точках
- сидячому способі життя
- відновленні після фізичних навантажень
- порушенні постави
- міофасціальному синдромі
- реабілітації після травм (за рекомендацією спеціаліста)
Характеристики:
- Матеріал: ПВХ
- Розмір: 24х13 см
- Вага: 160г
- Твердість: 80D±5%
- Походження: Зроблено в Тайвані
Запобіжні заходи
- Тривалість безперервного натискання або катання однієї і тієї ж частини не повинна перевищувати 30 секунд.
- М'язи та фасції потребують зволоження, вони схильні до напруження через брак води. Рекомендується пити багато води, щоб відновити м'якість і уникнути спортивних травм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azuni |
| Країна виробник | Тайвань |
| Область застосування масажера | Груди, Шия, Передпліччя, Все тіло, Плечі, Спина, Ноги, Руки |
| Стан | Новий |
| Форма | Куля |
| Діаметр | 70 мм |
| Вібраційний масаж | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Вага | 160 кг |
- Ціна: 470 ₴





