Палиця на чотирьох опорах з регулюванням висоти

890 ₴
- В наявності
- Код: ОМ011017
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палиця на чотирьох опорах забезпечує максимальну стійкість і підтримку під час ходьби. Підходить для літніх людей, пацієнтів після травм, операцій та користувачів з порушеннями опорно-рухового апарату. Чотириточкова опора гарантує кращий баланс, ніж звичайні одноопорні палиці. Легка алюмінієва конструкція регулюється по висоті та зменшує навантаження на ноги, допомагаючи впевнено пересуватися в приміщенні та на вулиці.
Переваги:
- Чотири точки опори для максимальної стійкості
- Регулювання висоти під зріст користувача
- Легка та зручна алюмінієва конструкція
- Ергономічна пластикова рукоятка
- Зменшує навантаження на ноги та покращує баланс
- Підходить при реабілітації, післяопераційних станах та для літніх людей
Характеристики:
- Тип: чотириопорна палиця
- Матеріал конструкції: алюміній
- Матеріал ручки: пластик
- Висота: 65–88 см (регульована)
- Вага: 0,9 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тростини | Тростина з опорою |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Максимальна висота | 88 см |
| Вага | 1 г |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Форма опори | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Протиожеледний накінечник | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складной шафт | Ні |
- Ціна: 890 ₴

