Пахвова милиця з регулюванням висоти та анатомічною ручкою висота 94 – 114 см

650 ₴
- В наявності
- Код: ОМ011009
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пахвова милиця з алюмінію призначена для опори під час ходьби та допомагає людям у період реабілітації після травм, операцій або при порушеннях опорно-рухового апарату. Легка конструкція з анодованого алюмінію робить пересування простішим і знижує навантаження на руки та ноги.
Милиця оснащена м’якою підпаховою подушкою та м’якою ручкою, що забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні. Висота регулюється, тому легко підлаштовується під зріст користувача.
Переваги
- легка алюмінієва конструкція
- м’які підпахова подушка та ручка
- регулювання висоти під зріст користувача
- антиковзний гумовий наконечник
- комфорт при ходьбі та зменшення навантаження на ноги
- підвищення стабільності й рівноваги
Характеристики
- Тип: пахвова милиця
- Матеріал основи: алюміній
- Матеріали подушок: м’яка гума
- Висота: 94–114 см
- Кількість в комплекті: 1 шт
- Максимальне навантаження: 100 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Китай |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 94 см |
| Максимальна висота | 114 см |
- Ціна: 650 ₴

