Пахвова алюмінієва милиця розмір з регулюванням висоти 114-134 см

670 ₴
- В наявності
- Код: ОМ011008
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пахвова алюмінієва милиця призначена для людей, яким потрібна надійна опора при ходьбі в період реабілітації після травм, операцій або при порушеннях опорно-рухового апарату. Легка алюмінієва конструкція полегшує пересування, а навантаження переважно переноситься на плечовий суглоб, що важливо при ослаблених руках або неможливості повного навантаження на ногу.
Для комфорту передбачені мʼякі гумові подушки в пахвовій зоні та в місці контакту з долонею. Висота милиці регулюється в діапазоні 114-134 см, що дозволяє налаштувати її під зріст користувача.
Переваги
- легка алюмінієва конструкція
- мʼякі підпахові подушки та мʼяка ручка
- регулювання висоти 114-134 см
- зменшення навантаження на нижні кінцівки
- допомагає зберігати рівновагу та покращує координацію
- підходить для літніх людей та пацієнтів у період реабілітації
Функції
- полегшує ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату
- покращує координацію та допомагає утримувати рівновагу
- зменшує навантаження на нижні кінцівки
- використовується після операцій, хвороб та травм
Характеристики
- Тип: пахвова милиця
- Розмір: M
- Матеріал: алюміній
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Висота: 114-134 см
- Регулювання висоти: так
- Країна виробництва: Китай
- Кількість: 1 шт

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Китай |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 114 см |
| Максимальна висота | 134 см |
- Ціна: 670 ₴

