Стілець для ванни і душу зі спинкою

2 899 ₴
- В наявності
- Код: OSD-QA10
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Практичний стілець для ванни та душу з дренажними отворами.
- 5 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Нековзке сидіння з гіпоалергенного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Стілець оснащений знімними поручнями з м'якими накладками для безпеки та комфорту користувача.
- Рама стільця виготовлена з легкого та міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
- На спинці передбачена ручка для зручності транспортування стільця.
Характеристики
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 40 х 33
- Висота виробу, (см): 41 – 51
- Висота спинки від сидіння, (см): 39
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Україна |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 51 см |
| Ширина сидіння | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
- Ціна: 2 899 ₴

