Електрична ковдра Medisana (180*130 см)

4 590 ₴
- В наявності
- Код: VZ-HDW
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використання електроковдри покращує кровообіг у м'язах та покращує самопочуття після напруженого дня. Також, електроковдра HDW Medisana рекомендована людям з високими фізичними навантаженнями, яка розслабить напружені м'язи та допоможе швидше заснути. Завдяки великому формату XL 1,80 м x 1,30 м, HDW ковдра ідеально підходить для того, щоб повністю вкрити вас. Матеріал обігріваючої ковдри відповідає стандарту Oeko-Tex 100. Має високий рівень протипожежної безпеки і автоматично відключається у разі перепаду електроенергії. Ви можете не побоюватися заснути, не відключивши прилад, оскільки він відключиться автоматично через 180 хвилин.
ОСОБЛИВОСТІ:
- споживає трохи електроенергії;
- якісні матеріали;
- м'який і досить щільна мікрофібра;
- відзначений стандартом якості Oeko-tex® Standard 100, який говорить про безпечне виробництво тканин;
- рівномірне та безпечне нагрівання;
- 4 температурні режими;
- зручний великий формат ковдри;
- дозволяє легко брати із собою у поїздки;
- легко стирається у ручну.
Розмір: 180*130 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Вага | 1.7 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Medisana |
| Ширина | 130 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина | 180 см |
| Тип | Електричні ковдри |
| Розмір | Односпальний |
- Ціна: 4 590 ₴




