Напівавтоматичний тонометр B.Well

750 ₴
- В наявності
- Код: VZ-PRO-30/M-L
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівавтоматичний тонометр B.Well PRO-30 - найкращий тонометр для тих, хто віддає перевагу класичному методу вимірювання за найдоступнішою ціною. Однією з важливих переваг є розмір приладу, PRO-30 менше долоні, його зручно використовувати вдома і так просто взяти з собою!

Особливості:
- Індикатор аритмії.
- Конусна манжета.
- Знімний чохол манжети.
- Кольорова шкала рівня тиску.
- Компактний розмір.
- Міцний та зручний нагнітач для впуску та випуску.
- Великий трирядковий дисплей.
- Пам'ять останнього виміру.
- Індикатор розряду батареї.
- Автоматичне вимкнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 750 ₴








