Зап'ясний автоматичний тонометр B.Well

850 ₴
- В наявності
- Код: VZ-PRO-39
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зап'ястний тонометр B.Well PRO-39 дозволить Вам завжди тримати тиск під контролем. Завдяки компактним розмірам та пластиковому футляру в комплекті це прилад легко взяти із собою, щоб бути впевненим у своєму самопочутті у будь-якій ситуації. PRO-39 має великий дисплей та простий вимір.
.jpg)
Особливості:
- Індикатор аритмії
- Технологія Intellect Classic
- Пам'ять останнього виміру
- Просте керування однією кнопкою
- Компактний
- Індикатор розряду батареї
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Розмір манжети | 14-19,5 (см) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 850 ₴







