Автоматичний тонометр B.Well

1 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: VZ-MED-55
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Автоматичний тонометр B.Well MED-55 забезпечує вдосконалену точність вимірів.
На показання тиску впливають хвилювання, втома, наявність аритмії. Тому лікарі рекомендують проводити, як мінімум, 2 виміри та обчислювати середнє значення. Технологія 3Check створена відповідно до рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я з контролю тиску.
Тонометр MED-55 забезпечує вдосконалену точність завдяки технології 3check. У режимі 3check прилад автоматично проводить три послідовні вимірювання та аналізує отримані результати за спеціальним алгоритмом. Оскільки артеріальний тиск постійно коливається, результат, отриманий подібним способом, надійніший, ніж результат, отриманий одноразовим виміром. Ви можете вибрати зручний для себе режим виміру: 3check з потрійним виміром та інтелектуальним аналізом або режим одноразового виміру.


Особливості:
- Експертна точність із режимом 3check
- Живлення від Micro USB
- Дисплей-світлофор
- Контроль правильної фіксації манжети
- Кольорова шкала рівня тиску
- Індикатор аритмії
- Технологія Intellect Active
- Конусна манжета
- Універсальний розмір манжети M-L
- Пам'ять для двох користувачів
- Знімний чохол манжети
- Можливість використання мережного адаптера
- Зручна сумка для зберігання в комплекті
- Індикатор розряду батареї
- Автоматичне відключення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Стан | Новий |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип елементів живлення | AAA |
- Ціна: 1 799 ₴






