Ходунки полегшені з колесами, зкладаються

1 949 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10184
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полегшені компактні алюмінієві ходунки оснащені передніми колесами розміром 5". Така конструкція дозволяє пересувати ходунки, не піднімаючи її передню частину, а пересуваючи її на колесах. Ходунки можуть використовуватися в декількох режимах - з колесами і без, легко складаються і не займають багато місця при транспортуванні .
Особливості:
- полегшена посилена конструкція з подвійною рамою;
- кнопковий механізм складання;
- зручний механізм перемикання режимів використання ходунків;
- додатково комплектується протекторами наконечників для зручного переміщення ходунків із колесами;
- зручно складаються для транспортування;
- ручки мають додаткові полімерні накладки;
- м'які гумові наконечники для запобігання ковзанню;
- можна використовувати ходунки без коліс.
Ефект:
- При переміщенні за допомогою ходунків значно зменшується навантаження на ноги, спину, в режимі, що щадить, навантажуються тазостегнові суглоби і область крижів.
- Основне навантаження і центр тяжіння беруть не сама конструкція ходунків.
- Ця модель за рахунок передніх коліс дуже маневрена і збільшує швидкість і комфорт пересування людини.
- Ходунки допоможуть більш впевнено пересуватися пацієнтам у період реабілітації після травм та операцій, а також людям, які мають проблеми при ходьбі біль у спині, запаморочення, порушення опорно-рухового апарату, часткова втрата рухливості.
- Завдяки стійкості, дана модель може стати в нагоді людям ослабленим пацієнтам на початкових етапах реабілітації для розробки ніг, а також людям похилого віку, які відчувають невпевненість при пересуванні.
Стана виробник – Тайвань
Сертифікати TUV, ISO
Технічні характеристики:
- висота: 81-92 см. (5 рівнів регулювання висоти);
- ширина: 43 см;
- глибина: 33 см;
- діаметр труб: 2,5 см;
- діаметр коліс: 12,7 см (5");
- вага: 3 кг;
- сірий колір;
- максимальне навантаження: 135 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Дворівневі поручні | Так |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Регулювання ширини | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип рами ходунків | Універсальні |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 13 см |
| Максимальна висота | 92 см |
| Мінімальна висота | 81 см |
| Ширина верхньої частини | 43 см |
| Ширина нижньої частини | 43 см |
- Ціна: 1 949 ₴




