Тростина алюмінієва телескопічна

499 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10100/С/Е
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка алюмінієва телескопічна тростина для надійної підтримки при ходьбі. Гармонійно розподіляє масу тіла, позбавляючи зайвого перенапруги, покращує рівновагу.
Тростина має вигнуту форму шафта для кращої стійкості. Петелька на ручці дозволяє утримувати виріб у руці без зміни дислокації та сильного ухилу.
Особливості:
- виготовлена з легкого алюмінію;
- вигнута форма шафта тростини;
- зручна рукоятка ергономічної форми з м'якою накладкою;
- телескопічний механізм регулювання висоти;
- додатковий фіксатор із муфтою для попередження розхитування;
- м'який гумовий наконечник.
Ефект:
- підтримання вертикальної позиції людини забезпечення стійкості та рівноваги;
- розвантаження нижніх кінцівок з допомогою збільшення площі опори;
- рівномірний розподіл вагового навантаження по м'язах рук, спини та ніг;
- полегшення самостійного пересування;
- стійкість під час ходьби;
- знімає перенапругу з хребетного стовпа.
Призначення:
- Як допоміжний засіб у реабілітаційний період після операцій та при ушкодженнях нижніх кінцівок та спини: травми, забиття, розтягування, переломи.
- Допомога при самостійному пересуванні для людей з постійною або довічною інвалідністю, незворотними процесами, для людей, які страждають на захворювання неврологічного профілю.
- Допомога при ходьбі у похилому віці – зменшення навантаження на нижні кінцівки, стійкість під час ходьби.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Doctor Life |
|
Тип |
Тростина опорна |
|
Матеріал |
Алюміній |
|
Рівні регулювання висоти |
10 рівнів регулювання висоти |
|
Висота від рукоятки до підлоги |
77-100 см |
|
Максимальне навантаження |
114 кг |
|
Колір |
Чорний |
|
Вага |
0,65 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 77 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Вага | 650 г |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрій проти ковзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складной шафт | Ні |
- Ціна: 499 ₴




