Тростина чотирьох опорна алюмінієва з малою базою

850 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10110
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка алюмінієва телескопічна 4-опорна тростина – надійна підтримка при ходьбі, яка має додаткову стійкість завдяки 4-м опорним ніжкам. Зручна рукоятка ідеально розосередить вагу поверхнею бази, підвищивши баланс і стійкість. Виконані на автоматизованій лінії всі зварювальні роботи дають точність та акуратність усім металевим поверхням виробу.
Особливості:
- Виготовлена з міцного та легкого алюмінієвого сплаву.
- Зручна рукоятка ергономічної форми із м'якою накладкою.
- Вигнута форма шафта для кращої стійкості.
- Телескопічний механізм регулювання висоти.
- Зручний, зменшений розмір квадрапод бази.
- Додатковий фіксатор із муфтою для попередження розхитування.
- Зменшена опорна база квадроподу для комфортної експлуатації.
- Чотири м'які гумові наконечники.
Ефект:
- підтримання вертикальної позиції людини забезпечення стійкості та рівноваги;
- розвантаження нижніх кінцівок з допомогою збільшення площі опори;
- рівномірний розподіл вагового навантаження по м'язах рук, спини та ніг;
- полегшення самостійного пересування.
Призначення:
- Як допоміжний засіб у реабілітаційний період після операцій та при ушкодженнях нижніх кінцівок та спини: травми, забиття, розтягування, переломи.
- Допомога при самостійному пересуванні для людей з постійною або довічною інвалідністю, незворотними процесами, для людей, які страждають на захворювання неврологічного профілю.
- Допомога при ходьбі у похилому віці – зменшення навантаження на нижні кінцівки, стійкість під час ходьби.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Doctor Life |
|
Тип |
Тростина опорна, Квадропод |
|
Матеріал |
Алюміній |
|
Рівні регулювання висоти |
10 рівнів регулювання висоти |
|
Висота від рукоятки до підлоги |
73-96 см |
|
Розмір базы: |
13х18 см |
|
Максимальне навантаження |
114 кг |
|
Колір |
Чорний |
|
Вага |
0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Ні |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Тростина з опорою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 850 г |
| Максимальна висота | 96 см |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Довжина опори | 18 см |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Розмір опори | Велика |
| Форма опори | Квадратна |
| Ширина опори | 13 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрій проти ковзання | Так |
- Ціна: 850 ₴





