Тростина чотирипорна алюмінієва з великою базою

800 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10111BZ
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тростина чотирипорна алюмінієва з великою базою
Алюмінієва телескопічна 4-опорна тростина - надійна підтримка при ходьбі, яка має додаткову стійкість завдяки 4-м опорним ніжкам з великою базою.
Особливості:
- виготовлена з легкого алюмінію;
- вигнута форма шафта тростини для кращої стійкості;
- зручна рукоятка ергономічної форми з м'якою накладкою;
- гайковий механізм регулювання висоти;
- додатковий фіксатор із муфтою для попередження розхитування;
- збільшена опорна база квадроподу для комфортної експлуатації;
- 4 м'які гумові наконечники.
Технічні характеристики:
- висота: 73-96 см. (10 рівнів регулювання висоти);
- розмір бази: 15х22 см;
- вага: 0,85 кг;
- колір чорний;
- максимальне навантаження: 114 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Ні |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Тростина з опорою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 850 г |
| Максимальна висота | 96 см |
| Мінімальна висота | 73 см |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Довжина опори | 22 см |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Розмір опори | Велика |
| Форма опори | Квадратна |
| Ширина опори | 15 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрій проти ковзання | Так |
- Ціна: 800 ₴




