Пахвові милиці 134-154 см (пара)

1 148 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10023
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милиці пахвові алюмінієві (пара), висота 134-154 см
Полегшені пахвові алюмінієві милиці із телескопічним механізмом регулювання висоти. Виконують функцію додаткової опори під час ходьби. Мають м'які подушечки на пахвових опорах та на ручках. Зручний кнопковий механізм регулювання та м'які гумові наконечники забезпечують комфортну експлуатацію милиць.
Особливості:
- матеріал – легкий алюміній;
- регульована висота рукоятки висоти милиці надійними кнопковими механізмами;
- м'які наконечники із зносостійкої гуми;
- м'які подушечки на пахву опору та ручки.
Ціна вказана за пару
Ефект:
- підтримання вертикальної позиції людини та забезпечення стійкості;
- розвантаження нижніх кінцівок з допомогою збільшення площі опори;
- рівномірний розподіл вагового навантаження по м'язах рук, спини та ніг;
- полегшення самостійного пересування.
Призначення:
- Як допоміжний засіб у реабілітаційний період після операцій та при ушкодженнях нижніх кінцівок та спини: травми, забиття, розтягування, переломи.
- Допомога при самостійному пересуванні для людей з постійною або довічною інвалідністю, незворотними процесами, для людей, які страждають на захворювання неврологічного профілю.
- Допомога при ходьбі у похилому віці – зменшення навантаження на нижні кінцівки, стійкість під час ходьби.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
Doctor Life |
|
Тип |
Пахвові |
|
Матеріал |
Алюміній |
|
Рівні регулювання висоти |
9 |
|
Висота від рукоятки до підлоги |
134-154 см |
|
Висота рукоятки |
5 ступенів регулювання висоти ручки |
|
Максимальне навантаження |
114 кг |
|
Колір |
Сірий |
|
Вага |
0,7 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Максимальна висота | 154 см |
| Мінімальна висота | 134 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Стійка милиці | Алюміній |
- Ціна: 1 148 ₴





