Багатофункціональний інвалідний візок

22 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-MOD-REC
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний інвалідний візок:
- Легка і міцна алюмінієва рама сірого кольору.
- Сидіння і спинка виготовлені з щільного нейлону чорного кольору, який легко піддається чищенню.
- Знімні-відкидні підлокітники. Подовжена і скошена форма дозволяє зручно розташувати руки і при цьому з легкістю під'їжджати до столу. Регулюються по висоті і глибині.
- Знімні-відкидні підніжки. Регулювання висоти і кута нахилу. Підтримка гомілки.
- Регульований кут нахилу спинки. Зйомний підголовник з м'якою подушкою.
- Ручки для асистента оснащені гальмами.
- Швидкознімні задні колеса.
- Противідкотні система, ремені фіксації для безпеки користувача. Подушка на підголівник в комплекті.
Характеристики
- Вид: для дому та вулиці
- Колір рами: сірий
- Конструкція рами: складна
- Матеріал рами: алюміній
- Матеріал сидіння: нейлон
- Матеріал спинки: нейлон
- Ширина сидіння, (см): 40; 45; 50
- Глибина сидіння, (см): 43
- Кут нахилу сидіння, (град.): 30
- Загальна ширина, (см): ширина сидіння + 23
- Ширина в складеному стані, (см): 36
- Висота сидіння від підлоги, (см): 50
- Висота спинки, (см): 49
- Кут нахилу спинки, (град.): 90 - 170
- Підголівник: знімний; нейлон; знімна подушечка
- Висота підголівника, (см): 32
- Підлокітники: знімні-відкидні; накладки
- Регулювання підлокітників: так
- Підніжки: знімні-відкидні
- Регулювання підніжок, ін. Опції: висота; кут нахилу; м'яка опора під гомілку
- Ремінь безпеки: так; + Грудний відділ
- Противідкотні система: так
- Тип коліс: литі; задні швидкоз'ємні
- Передні колеса, (дюйми): 8
- Задні колеса, (дюйми): 24
- Вага, (кг): 19
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Комплектація: коляска; підголівник; підніжки; інструкція
- Гарантія на раму коляски, (років): 5
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип підлокітників | Знімно-відкидні |
| Тип підніжки | Знімно-відкидні |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип спинки | Регульована |
| Додаткові характеристики | |
| Антиперекидач | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Ширина у складеному стані | 36 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Шкірозамінник |
| Обивка спинки | Штучна шкіра |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
- Ціна: 22 999 ₴




