Антирефлюксна клиноподібна подушка

5 287 ₴
- Немає в наявності
- Код: SL-922
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антірефлюксная подушка клиноподібної форми зроблена з ефектом пам'яті, призначена для сну або пози лежачи в якості зручною опори при читанні книг, перегляду телевізора на ліжку, дивані або кріслі. Клин-подушка розроблена для людей, які борються з проблемами рефлюксу - завдяки правильному положенню тіла подушка запобігає рефлюкс шлунково-стравохідного вмісту і знімає біль в спині.
Подушка дуже зручна, тому що має так званий ефект пам'яті - матеріал адаптується і запам'ятовує форму користувача і з затримкою повертається до вихідної форми.
Подушка має чохол-наволочку. Наволочка застібається на блискавку. Наволочку можна прати в пральній машині.
Особливості:
- Реабілітаційний клин з високоякісної поліуретанової піни з ефектом пам'яті;
- Ортопедична подушка під спину для людей, які страждають гастроезофагеальною рефлюксною хворобою
- Клин полегшує читання, перегляд телевізора під час тривалого лежання
- Зовнішня наволочка,
- Відповідний кут нахилу, розроблений лікарями
- Підтримує процес перетравлення їжі, позиціонуючи правильно тіло;
Показання:
- В якості зручної опори при читанні книг, перегляду телевізора на ліжку, дивані або кріслі,
- Розміщення на довгій стороні полегшить дихання під час сну, а також допомагає боротися з симптомами кислотного рефлюксу
- Її можна використовувати в якості подушки під ноги, щоб зменшити біль, набряк пов'язані з варикозним розширенням вен,
- Вона також може використовуватися вагітними жінками.
Примітка:
- Виріб слід чистити вручну в теплій воді з милом без віджиму при температурі 40 ° C. Сушити при кімнатній температурі.
- Виробник: Туреччина
Розмір подушки: 65x60x24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ersamed |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 24 см |
| Довжина подушки | 65 см |
| Ширина подушки | 60 см |
- Ціна: 5 287 ₴

