Милиця підлокітна, регульованиа по висоті (72-93 см)

238 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERS 101
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Полегшена підлокітна милиця з телескопічним кнопковим механізмом регулювання висоти.
- Ергономічна ручка виготовлена з високоякісного пластику.
- Підлокітник обладнан гумовим наконечником для комфортної експлуатації і світловідбиваючим елементом для безпечного пересування в темний час доби.
- Легко піддається санітарно-гігієнічної обробці.
Висота від рукояті 72-93 см.
Склад: Алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Максимальна висота | 123 см |
| Мінімальна висота | 98 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Пахвова поперечина | Пластик |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Колір | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 238 ₴

