Стілець-табурет для ванни і душу (широкий)

2 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: KING-SS-00
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Практичний стілець для ванни і душа з дренажним отвором.
- Габаритні розміри сидіння складають 47 × 30 см, висота стільця регулюється від 37 до 53 см.
- Нековзне сидіння з гігієнічного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Бічні ручки для безпеки користувача і транспортування.
- Рама стільця виготовлена з легкого і міцного алюмінію.
- Ніжки стільця регулюються по висоті в залежності від потреб користувача.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
Характеристики
- Тип виробу: стілець
- Колір білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 47 × 30
- Висота виробу, (см): 37 - 53
- Максимальне навантаження, (кг): 150
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 30 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 37 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
- Ціна: 2 199 ₴

