Пластикове сидіння для ванни

1 499 ₴
- В наявності
- Код: OSD-BL650205
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцний каркас з анодованого алюмінію запобігає появі корозії.
- Сидіння виконано з гіпоалергенного пластика з ребристою поверхнею.
- Габаритні розміри сидіння складають 41 х 22 см; для ванн з внутрішньої шириною від 34 до 60 см.
- Для зливу води передбачені дренажні отвори.
- Пластикові ручки запобігають ковзанню і захищають ванну то ушкоджень.
- Сидіння підходить для більшості стандартних ванн.
Характеристики:
- Тип виробу: сидіння
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик з ребристою поверхнею
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Внутрішня ширина ванни, (см): 34 - 60
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 41 х 22
- Максимальне навантаження, (кг): 163
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 163 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
- Ціна: 1 499 ₴



