Транзитна складна каталка

10 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-MOD-7
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Компактна транзитна коляска для переміщення ослаблених людей.
- Легка і міцна складна сталева рама.
- Відкидні підлокітники з м'якими накладками з піноматеріала.
- Оснащена ременем для безпеки користувача.
- Передні колеса поліуретанові, задні - литі. Не залишають слідів на підлозі.
- Цілісна підніжка.
- Ручки з гальмівними клавішами для асистента.
- Спинка коляски при необхідності знімається для чищення.
- Коляска легко складається для транспортування і важить всього 7 кг.
- У комплекті з коляскою йде сумка-чохол.
Характеристики
- Вид: для дому та вулиці
- Колір рами: хром
- Матеріал сидіння і спинки: нейлон
- Матеріал рами: сталь
- Ширина сидіння, (см): 31
- Загальна ширина, (см): 47
- Ширина в складеному стані, (см): 41,5
- Глибина сидіння, (см): 35
- Висота сидіння від підлоги, (см): 42
- Висота спинки, (см): 46
- Регулювання спинки: складна
- Підлокітники: відкидні
- Підніжки: цільна; фіксована
- Тип коліс: передні колеса поліуретанові; задні - литі
- Передні колеса, (дюйм): 4
- Задні колеса, (дюйм): 6
- Вага, (кг): 7
- Максимальне навантаження, (кг): 70
- Комплектація: інвалідна коляска; сумка-чохол; ремінь безпеки; інструкція
- Гарантія на раму коляски, (років): 5
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Тип задніх коліс | Литі |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип колясок з ручним приводом | Базовий інвалідний візок для будинку і вулиці |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип підніжки | Фіксовані |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип спинки | Регульована |
| Форма підлокітників | Компромісні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота інвалідного крісла | 88 см |
| Максимальна висота спинки | 46 см |
| Максимальна глибина сидіння | 35 см |
| Максимальна ширина сидіння | 31 см |
| Мінімальна висота спинки | 40 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 46 см |
| Мінімальна ширина сидіння | 31 см |
| Ширина інвалідного візка | 47 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Нейлон |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
| Інвалідні коляски | |
| Ширина сидіння | 41 |
- Ціна: 10 999 ₴




