Механічна інвалідна коляска «ECONOMY 2» (сидіння 41 см)

6 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-MOD-ECO2-41
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцна сталева рама
- Спинка і сидіння зроблені з нейлону. Тканинні частини можна знімати для чищення
- Фіксовані подовжені підлокітники
- Фіксовані підніжки можна регулювати по довжині для зручності користувача
- Задні литі колеса забезпечують відмінну амортизацію: коляска підходить для дому та вулиці
Характеристики
- Вид: для дому та вулиці
- Колір рами: сірий
- Матеріал сидіння і спинки: нейлон
- Матеріал рами: сталь
- Ширина сидіння, (см): 41; 46
- Загальна ширина, (см): ширина сидіння + 18
- Ширина в складеному стані, (см): 28
- Глибина сидіння, (см): 40
- Висота сидіння від підлоги, (см): 50
- Висота спинки, (см): 40
- Регулювання спинки: нерегульована
- Підлокітники: фіксовані
- Підніжки: фіксовані
- Тип коліс: литі
- Передні колеса, (дюйм): 8
- Задні колеса, (дюйм): 24 х 1 3/8
- Вага, (кг): 17
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Комплектація: інвалідна коляска; підтримка для гомілки; інструкція
- Гарантія на раму коляски, (років): 5
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип задніх коліс | Литі |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип колясок з ручним приводом | Базовий інвалідний візок для будинку і вулиці |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип підніжки | Фіксовані |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип спинки | Нерегульована |
| Форма підлокітників | Компромісні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота інвалідного крісла | 90 см |
| Максимальна висота спинки | 40 см |
| Максимальна глибина сидіння | 40 см |
| Максимальна ширина сидіння | 41 см |
| Мінімальна висота спинки | 40 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 40 см |
| Мінімальна ширина сидіння | 41 см |
| Ширина інвалідного візка | 59 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Нейлон |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рама інвалідного крісла | сталь |
| Інвалідні коляски | |
| Ширина сидіння | 41 |
- Ціна: 6 999 ₴





