Гусеничний сходовий підйомник «PTR-130»

214 999 ₴
- В наявності
- Код: 075701
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал підйомника - високоміцний авіаційний алюміній
- Універсальне кріплення для колясок з високою і низькою спинкою
- Мікропроцесорна операційна система забезпечує «розумне» управління, є електронний захист від перевантаження
- Сенсорна система контролю коректного кута нахилу з візуальною і звуковою індикацією
- Збільшений діапазон роботи заряду: до 50 поверхів
- Автоматична система гальмування в разі збою в системі живлення
- Інтегрована система діагностики з можливістю зчитування коду помилки
- Аварійна кнопка для миттєвої зупинки руху механізму
Характеристики
- Модель: 075701
- Вид: електричний
- Призначення: пересування на інвалідному візку по сходах
- Конструкція: розбірна
- Матеріал: авіаційний алюміній
- Висота, (см): 93
- Ширина, (см): 65
- Довжина, (см): 138
- Площа для розвороту підйомника, (см): 97 х 97
- Максимальна висота сходинки, (см): 23
- Швидкість підйому: 10, 14, 18 кроків / хв
- Акумулятор, (В; Ач): 12; 5,2
- Час заряду акумулятора, (ч): 8
- Максимальний кут нахилу, (град.): 35
- Ресурс роботи від однієї зарядки: 300 - 500 сходинок
- Зарядка від мережі (автомоб. Адаптера): так (та)
- Кнопка миттєвої зупинки: так
- Вага, (кг): 27,6
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Гарантія на акумулятор, (міс.): 6
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Австрія
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Австрія |
| Вантажопідйомність | 130 кг |
| Захист від перевантаження | Так |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Функція екстрений спуск | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 214 999 ₴



