Ходунки з локтеупором

6 490 ₴
- В наявності
- Код: OSD-HK-1100V-B
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Для відновлення ходьби після травм і захворювань нервової системи
- Оснащені м'якою ліктьовий опорою для зручності користувача і полегшення його пересування
- Регулювання висоти під зростання пацієнта
- На чотирьох ніжках встановлені колеса
- Складаються для зручного зберігання
Характеристики
- Вид: для реабілітації
- Конструкція: складна
- Матеріал: сталь
- Ширина, (см): 60
- Висота, (см): від 100 до 127
- Розмір коліс, (дюйми): 3 "
- Матеріал рукоятки: пластик; піноматеріал
- Вага, (кг): 10
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Гарантійний термін, (міс): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна виробник: В'єтнам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал каркаса ходунків | сталь |
| Регулювання висоти | Так |
| Регулювання ширини | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип рами ходунків | Універсальні |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Максимальна висота | 127 см |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Ширина верхньої частини | 60 см |
| Ширина нижньої частини | 60 см |
- Ціна: 6 490 ₴




