Дошка для ванної

1 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-BL650206
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцна і надійна дошка для ванни.
- Габаритні розміри сидіння складають 70 х 31 см.
- Регулюється під ширину ванни за допомогою прогумованих затискачів.
- Виконана з гіпоалергенного пластика з ребристою поверхнею.
- Для зливу води передбачені дренажні отвори.
- В якості опори передбачена ручка.
- Дошка підходить для більшості ванн.
Характеристики:
- Тип виробу: дошка-сидіння
- Колір білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенний пластик
- Внутрішня ширина ванни, (см): 41 - 64
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 70 х 31
- Максимальне навантаження, (кг): 163
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 163 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 70 см |
| Глибина сидіння | 31 см |
- Ціна: 1 999 ₴





