Сидіння для ванни зі спинкою

3 499 ₴
- В наявності
- Код: KING-BSB-00
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Нековзне сидіння з гігієнічного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Міцний алюмінієвий каркас з регулюванням по ширині.
- Габаритні розміри сидіння складають 36 х 29 см, висота спинки - 39 см; для ванн з внутрішньої шириною від 47 до 55 см.
- Гумові наконечники захищають борту ванни від пошкоджень і перешкоджають ковзанню.
- Підходить для більшості стандартних ванн.
Характеристики:
- Тип виробу: сидіння зі спинкою
- Колір білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Внутрішня ширина ванни, (см): 47 - 55
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 36 х 29
- Висота спинки від сидіння, (см): 39
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Наявність спинки | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 29 см |
| Ширина сидіння | 36 см |
- Ціна: 3 499 ₴

