Крісло-каталка для душа і туалету «Swinger»

13 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-2004101
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ідеально підходить для користувачів з обмеженими можливостями при проходженні санітарно-гігієнічних процедур.
- Сидіння, спинка та покриття підлокітників виконані із м'якого водостійкого пінополіуретану.
- Передні і задні колеса з гальмами.
- Противідкідий механізм для безпеки.
- Відкидні підлокітники дозволяють зручно пересідати.
- Відкидні підніжки і знімні колеса для компактного зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Призначення: для дому та лікарні
- Колір рами: білий
- Колір сидіння і спинки: чорний
- Матеріал рами: алюміній
- Матеріал сидіння і спинки: пінополіуретан
- Тип підлокітників: відкидні
- Тип підніжок: знімні
- Тип спинки: знімна
- Висота спинки, (см): 51
- Загальна ширина, (см): 61
- Ширина між підлокітниками, (см): 46
- Глибина сидіння, (см): 43,5
- Висота сидіння від підлоги, (см): 52
- Передні колеса, (дюйми): 5 "
- Задні колеса, (дюйми): 24 "
- Тип коліс: литі
- Вага виробу, (кг): 14
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Комплектація: санітарна ємність з кришкою
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Антирозбризкувач | Так |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Наявність спинки | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип санітарного пристосування | Універсальне крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На колесах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота спинки | 50 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 53 см |
| Ширина | 53 см |
| Ширина між поручнями | 46 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
- Ціна: 13 990 ₴







