Складаний стілець-туалет

2 599 ₴
- В наявності
- Код: OSD-2110C
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Призначений для догляду за пацієнтами з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період реабілітації, після травм і операцій, а також для літніх і ослаблених людей.
- Рама стільця виготовлена зі сталі. Порошкове покриття забезпечує стійкість до корозії.
- Фіксовані підлокітники з пластиковими накладками забезпечують надійну опору для рук.
- Стілець-туалет регулюється по висоті в залежності від потреб користувача.
- Гумові наконечники на ніжках забезпечують стійкість навіть на слизькій підлозі.
- Легко складається для транспортування і зберігання.
Характеристики
- Матеріал рами: сталь
- Конструкція рами: складна
- Підлокітники: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 48
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 42 до 55
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 6,5
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинний системою і кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 42 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 55 см |
| Ширина сидіння | 38 см |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 2 599 ₴





