Ліжко функціональне з електроприводом SOFIA ECONOMY»

49 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-HK-91EV
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональне чотирьохсекційне ліжко з електроприводом.
- Гнучкі дерев'яні ламелі в ложі забезпечують додаткову м'якість.
- Пульт управління змінює кут нахилу головної і ножної секцій в залежності від потреб користувача: забезпечує підвищений комфорт в процесі реабілітації і полегшує догляд з боку асистента.
- Електричне регулювання ліжка дозволяє змінювати відстань від підлоги до ложа, що дає можливість користувачеві легше вставати, лягати і пересідати.
- Регулювання висоти поручнів полегшує доступ до пацієнта і забезпечує додатковий захист.
- Колеса дозволяють переміщати ліжко в приміщенні, гальма фіксують ліжко на місці.
- При відключенні електроенергії передбачена функція повернення ліжка в початкове положення.
- Обтічний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер'єр.
Характеристики
- Управління: електропривод
- Кількість секцій: 4
- Кут підйому голови: 75 °
- Кут підйому ніг: 40 °
- Висота ложа від підлоги, (см): від 25 до 65
- Тренделенбург / Антітренделенбург: так
- Розмір коліс, (дюйми): 5 "
- Розмір ложа, Д х Ш, (см): 195 х 90
- Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 215 х 104 х 100
- Загальне навантаження, (кг): 180
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Положення Анти Тренделенбург, Положення Тренделенбурга |
| Спосіб регулювання висоти ложа | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | знімні, з двох боків ложа, складні, з блокуванням довільного регулювання |
| Кут нахилу головної секції | 75 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 мм |
| Довжина ліжка | 215 мм |
| Довжина ложа | 195 мм |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 65 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 25 мм |
| Ширина ліжка | 104 мм |
| Ширина ложа | 90 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Торцева огорожу | метал, натуральне дерево |
- Ціна: 49 999 ₴



