Ортопедична подушка під голову «GOLD»

999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-0505C
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедична подушка під голову:
- Зберігає форму, повторює контури голови і шиї, забезпечуючи правильне розташування хребта і рівномірний розподіл ваги.
- Чохол подушки на 100% виготовлений з поліестеру.
Характеристики
- Тип: ортопедичні; антиалергенні
- Призначення: під голову
- Колір білий
- Наповнювач: В'язкопружні віскоеластік
- Чохол: 100% поліестер
- Розмір, Д х Ш х В, (см): 60 x 30 x 10/8
- Ефект «пам'яті»: так
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 30 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Основні атрибути | |
| Вид масажного впливу | Акупунктура |
| Область масажу | Шия |
- Ціна: 999 ₴


