Багатофункціональна коляска з туалетом

15 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-MOD-2-45
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна інвалідна коляска з туалетом:
- Складна сталева рама з противідкотною системою.
- Сидіння і спинка коляски виготовлені зі шкірозамінника - матеріалу, який легко піддається чищенню.
- Спинка регулюється за кутом нахилу. Важелі під підлокітниками дають можливість користувачеві самостійно змінювати кут нахилу спинки до 140 ° і повертати її в початкове положення.
- Фіксовані підлокітники з м'якими накладками.
- Зйомний підголовник зі знімною подушечкою.
- Відкидні підніжки регулюються по висоті і куту нахилу, оснащені м'якою опорою для гомілки.
- На коляску встановлено санітарний оснащення.
Характеристики
- Вид: для дому та вулиці
- Колір рами: хром
- Конструкція рами: складна
- Матеріал рами: сталь
- Матеріал сидіння: штучна шкіра; поролон; жорстка основа
- Матеріал спинки: штучна шкіра
- Ширина сидіння, (см): 47
- Глибина сидіння, (см): 46
- Загальна ширина, (см): 64
- Ширина в складеному стані, (см): 28
- Висота сидіння від підлоги, (см): 52
- Висота спинки, (см): 42
- Кут нахилу спинки, (град.): 90 - 140
- Підголівник: знімний; штучна шкіра; знімна подушечка
- Висота підголівника, (см): 27
- Підлокітники: фіксовані; м'які накладки
- Підніжки: знімно-відкидні
- Регулювання підніжок, інші опції: висота; кут нахилу; м'яка опора під гомілку
- Санітарне оснащення: так
- Противідкотна система: так
- Тип коліс: передні колеса литі; задні - пневматичні
- Передні колеса, (дюйми): 8
- Задні колеса, (дюйми): 24 х 1 3/8
- Вага, (кг): 29,4
- Максимальне навантаження, (кг): 100
- Комплектація: коляска; сидіння з лотком; підголівник з подушечкою; підніжки; інструкція
- Гарантія на раму коляски, (років): 5
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна виробник: Китай
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип задніх коліс | Пневматичні |
| Тип інвалідного візка | Інвалідний візок |
| Тип колясок з ручним приводом | Інвалідний візок з санітарним пристроєм |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип підніжки | Знімно-відкидні |
| Тип приводу інвалідного візка | Ручний |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Тип спинки | Регульована |
| Додаткові характеристики | |
| Антиперекидач | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота інвалідного крісла | 104 см |
| Максимальна висота спинки | 42 см |
| Максимальна глибина сидіння | 46 см |
| Максимальна ширина сидіння | 47 см |
| Мінімальна висота спинки | 42 см |
| Мінімальна глибина сидіння | 46 см |
| Мінімальна ширина сидіння | 47 см |
| Ширина у складеному стані | 28 см |
| Ширина інвалідного візка | 64 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Шкірозамінник |
| Обивка спинки | Штучна шкіра |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
- Ціна: 15 999 ₴








