Універсальні ходунки

1 599 ₴
- В наявності
- Код: OSD-EY-913
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
- Універсальні ходунки з алюмінію - легкі і міцні
- Регулюються по висоті, легко складаються.
- Конструкція дозволяє використовувати ходунки в двох режимах: «крокуючі» і «фіксовані».
- М'які накладки на поручнях зі спіненого матеріалу для зручності рук.
- Гумові накінечники на ніжках запобігають ковзанню.
Характеристики
- Вид: універсальні
- Конструкція: складна
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 50
- Висота, (см): від 76 до 89
- Матеріал рукоятки: піноматеріал
- Вага, (кг): 2,7
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Гарантійний термін, (міс): 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Регулювання ширини | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип рами ходунків | Універсальні |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна висота | 89 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Ширина верхньої частини | 50 см |
| Ширина нижньої частини | 50 см |
- Ціна: 1 599 ₴



