Пахвові милиці 112-132 см (пара)

1 099 ₴
- В наявності
- Код: OSD-BL570200
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Милиці виготовлені з міцного, легкого алюмінію.
- М'які змінні гумові подушечки на ручках і пахвових опорах
- Ручка милиці і сама милиця регулюються по висоті.
- Накінечник зі зносостійкої гуми і з металевою шайбою забезпечує стійкість.
- Ціна вказана за пару.
Характеристики
- Вид: пахвові
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір рукоятки: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал рукоятки: гумова подушечка
- Висота загальна, (см): від 112 до 132
- Діаметр трубки, (см): 2,2
- Максимальне навантаження, (кг): 120
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Максимальна висота | 132 см |
| Мінімальна висота | 112 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Стійка милиці | Алюміній |
- Ціна: 1 099 ₴




