Пахвові милиці для дорослих, регульовані по висоті - легкі алюмінієві, 132-152 см (пара)

1 199 ₴
- В наявності
- Код: OSD-BL570201
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пахвові милиці для дорослих - це надійний засіб опори під час реабілітації після травм, операцій або порушень ходи. Легка алюмінієва конструкція забезпечує стійкість, зручність та комфорт навіть при тривалому користуванні.
Милиці мають широкий діапазон регулювання висоти, що дозволяє адаптувати їх під зріст користувача. М’які пахвові накладки та зручні ергономічні ручки зменшують тиск на руки й плечі. Протиковзкі гумові наконечники гарантують безпеку на будь-яких поверхнях
- Милиці виготовлені з міцного, легкого алюмінію.
- М'які знімні гумові подушечки на ручках і пахвових опорах
- Ручка милиці і сама милиця регулюються по висоті.
- Наконечник зі зносостійкої гуми і з металевою шайбою забезпечує стійкість.
- Ціна вказана за пару.
Характеристики
- Вид: пахвові
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір рукоятки: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал рукоятки: гумова подушечка
- Висота загальна, (см): від 132 до 152 см
- Діаметр трубки, (см): 2,2
- Максимальне навантаження, (кг): 120
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 132 см |
| Максимальна висота | 152 см |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Колір | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 199 ₴




