Палиця з анатомічною ручкою (ліва)

349 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-YU829L
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієва палиця бронзового кольору.
- Ручка анатомічної форми з пластика зручно лежить в долоні.
- Підходить для лівої руки.
- 9 позицій регулювання по висоті.
- Гумовий наконечник запобігає ковзанню при ходьбі.
Характеристики
- Вид: тростини одноопорні
- Класифікація: для лівої руки
- Конструкція: регульована
- Колір: бронза
- Матеріал: алюміній
- Матеріал рукоятки: пластик
- Висота, (см): від 81 до 101
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Максимальне навантаження, (кг): 100
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Ні |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Максимальна висота | 99 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Пристрій проти ковзання | Так |
| Тростини | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 349 ₴



