Тумбочка медична приліжкова

8 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-9100-BS
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Стійка тумба з пластика з металевим каркасом.
- Габаритні розміри становлять 46 × 46 × 86 см.
- Функціональність: висувний столик, висувний ящик, два відсіки: закритий для речей і відкритий для взуття.
- Чотири колеса роблять тумбу мобільною, а 2 гальмівних фіксатора дозволяють зафіксувати її на місці.
- Бічні ручки можна використовувати для рушника або для легкості переміщення.
Характеристики
- Матеріал: пластик + метал
- Глибина, (см): 46
- Ширина, (см): 46
- Висота, (см): 86
- Вага, (кг): 14,5
- Гарантія, (міс.): 12
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 86 см |
| Глибина тумби | 46 см |
| Ширина тумби | 46 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | метал, пластик |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
- Ціна: 8 555 ₴


