Приліжкова тумба

7 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-AG03
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба - доповнення до функціональних ліжок.
- Габаритні розміри становлять 48 х 48 х 80 см.
- Функціональність: висувну полицю можна використовувати в ролі столика, в шухляді можна зберігати особисті речі або продукти.
- Вологостійка поверхня з ABS-пластика гарантує надійність і довговічність.
- Бічні ручки можна використовувати для рушника або для легкості переміщення.
- Чотири колеса роблять тумбу мобільного, а гальма дають можливість зафіксувати її на місці.
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Характеристики
- Модель: OSD-AG03
- Матеріал: пластик + метал
- Глибина, (см): 48
- Ширина, (см): 48
- Висота, (см): 80
- Вага, (кг): 13
- Гарантія, (міс.): 12
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 80 см |
| Глибина тумби | 48 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | метал, пластик |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
- Ціна: 7 999 ₴

