Протипролежневий ортопедичний матрац «POLYMULTI VISCO»

9 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: P181MPPMHI
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протипролежневий ортопедичний матрац з ефектом пам'яті «POLYMULTI VISCO» підходить для використання в домашніх і лікарняних умовах, літнім людям, а також в період реабілітації після важких травм, інсультів, інфарктів і т.д.
- Підходить для людей із середнім і високим ризиком виникнення пролежнів за шкалою БРАДЕН / Нортона.
- Матрац складається з двошарової піни різної щільності: 10 см піни з щільністю 40 кг/м3; 4 см в'язкопружної піни з ефектом пам'яті і щільністю 80 кг/м3 в зоні сідниць і п'ят. Зменшує і розподіляє тиск, що сприяє профілактиці пролежнів.
- Верхній шар матраца розділений на секції, які забезпечують циркуляцію повітря.
- Габаритні розміри матраца 198 х 87 х 14 см, що відповідає габаритам більшості функціональних ліжок.
- Антибактеріальний і протівогрібковий чохол виконаний за технологією POLYMAILLE®: покриття з поліуретану на трикотажі.
- «Дихаючий» водонепроникний чохол продовжує термін служби матраца. Легко знімається і чиститься.
- Максимальне навантаження складає 286 кг.
- Матрац відповідає протипожежному стандарту EN 597-1/2.
- Матрац не втрачає своїх властивостей під час тривалого використання.
Характеристики
- Модель: P181MPPMHI
- Матеріал: пінополіуретан
- Розміри Д х Ш (см): 198 х 87
- Висота (см): 14
- Максимальні навантаження, (кг): 286
- Країна-Виробник: Франція
- Гарантія, (міс.): 24
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Франція |
| Основні | |
| Анатомічні властивості | True |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 286 кг |
| Наповнення матраца | Пенополиуретан |
| Ортопедичні властивості | True |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | Прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | True |
| Антистатичні властивості матраца | True |
| Водонепроникний чохол | True |
| Повітропроникний чохол | True |
| Вогнезахисне покриття чохла | True |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | True |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | True |
| Знімний чохол матраца | True |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 198 см |
| Ширина | 87 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | True |
- Ціна: 9 499 ₴


